P.P.H.U. Center Rack
ul. Srebrzyńska 7
95-050 Konstantynów Łódzki
tel.: +48 504 355 042
fax: +48 42 211-15-32
e-mail: nieruchomosci@centerrack.pl

Nasza lokalizacja

Nieruchomości Łódź, Konstantynów Łódzki

Nasze obiekty mieszczą się w dogodnej lokalizacji w centralnej Polsce ułatwia to dojazd do głównych tras szybkich połączeń krajowych i europejskich. Lokalnymi środkami komunikacyjnymi do centrum Łodzi oraz innych miast aglomeracji dojeżdża się w ciągu kilkunastu minut. Dodatkową atrakcją jest bliskość międzynarodowego portu lotniczego im. Władysława Reymonta (10 minut).


Wyświetl większą mapę

Powierzchnie magazynowe, lokale handlowo - usługowe, budynki biurowo - magazynowe, magazyn z rampą - sprzedaż/wynajem Konstantynów Łódzki.

Skrzyżowanie autostrad A1 i A2 stają się centralnym magazynem kraju

Dzięki skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 oraz nowej trasie S8 okolice Łodzi stają się ulubioną lokalizacją deweloperów budujących centra magazynowo-logistyczne. Dziś tym w regionie funkcjonuje 14 parków magazynowych skoncentrowanych w okolicy Łodzi, Strykowa i Piotrkowa Trybunalskiego - czytamy w Rzeczpospolitej.

Jest to trzeci największy rynek magazynowy w Polsce, po Warszawie i Górnym Śląsku. Obecnie nie brakuje tu pustostanów, ale zdaniem ekspertów ten rynek może zdeklasować konkurencję, gdy zostaną oddane do użytku odcinki przebiegających tam autostrad.

Paulina Dziubińska-Fulek, konsultant w firmie Jones Lang LaSalle podkreśla w rozmowie z dziennikarzami Rzeczpospolitej, że jej firma otrzymuje już więcej zapytań o dobrze przygotowane pod funkcję magazynową tereny inwestycyjne. - Ilość dostępnych gruntów także jest gwarantem stabilizacji cen na rozsądnym poziomie - uważa konsultantka z Jones Lang LaSalle.

Podobnego zdania jest Grzegorz Paluch, dyrektor działu powierzchni logistycznych i przemysłowych w firmie Colliers International. Podkreśla na łamach Rzeczpospolitej, że firmy obsługujące rynek Warszawy czy północnej części kraju chętnie będą lokalizowały swoje magazyny w Strykowie na skrzyżowaniu A1 i A2. Piotrków z kolei, mający dobre połączenie dzięki nowej trasie S8, może być ciekawym rozwiązaniem dla poszukujących powierzchni między Warszawa a Śląskiem.

źródło Rzeczpospolita

Wynajem, sprzedaż: powierzchnie magazynowe, lokal handlowo - usługowy z dużym parkingiem, budynek biurowo - magazynowy, magazyn z rampą, budynek magazynowy wysokiego składowania, Łódź.